Jdi na obsah Jdi na menu
 


Jak cvičit břicho

 "První pravidlo se dostat ABS je: nemusíte dělat sklapovačky Druhé pravidlo se dostat abs je:. Nechcete dělat sklapovačky." - Tyler Durden, Fight Club.

 
OK, Tyler se opravdu říci, že. Ale jak ženy po celém světě připomněla jejich data do post-filmu rekapitulaci, udělal nějaké vážné abs. Nebo to možná bylo ten chlápek, co ho hrál, víte, ol 'what's-jeho-obliques. Ale koho by patřil, byli trochu svalů, které nebyly vyrobeny jen v kuchyni. Byli vyřezal tvrdého tréninku, a odhalený inteligentní stravy volby.
 
Ale tady je to věc, o ab cvičení: Co děláte, je jen jedna polovina z rovnice. Co však dělat, je jiná a já nejsem jen mluvit o běžných pre-focení triky fitness model, jako je vyhýbat se sodíku, sacharidů, štěstí, nebo vzduchu. Mluvím hromady odporného břišní dezinformací číhá tam venku, a to jak v televizi av běžném rozhovoru. Možná více než jiné části těla, ab trénink vás udrží neustále ve střehu, aby proti základní chyby.
 
Níže jsou 10 největších výcvikových chyb ab vidím lidé. Mohl bych říct, že jsem "vždy" vidět lidé dělají je, protože to je to, jak lidé mluví o abs, ale to není technicky přesné. Myslím, že každý má někdy blikat, a jednou za čas musím se napít vody. Ale kromě toho, jo, je to skoro konstantní.
 
Ale pokud můžete minimalizovat nebo zcela eliminovat tyto chyby-, možná stačí vidět vaše abs vyskočí dříve, než bylo plánováno.
 
Více si povíme příště. Chcete-li zjistit účinné cviky na břicho, klikněte na odkaz.